Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

Hikvision İnteraktif Ekranlar

Hikvision İnteraktif Ekranlar

Eğitimde bilişime yönelik hareket sürekli olarak sürdürülmektedir. Ayrıca teknolojik bir dünyada büyüyen öğrenciler, daha kapsayıcı öğrenme deneyimlerine ve daha iyi eğitim kaynaklarına heveslidir. Hikvision’ın Sınıf Merkezi, gerçek sınıfları dijital, sanal sınıflara genişleterek, öğretme ve öğrenme arasındaki her türlü boşluğu kapatarak bu hareketin ön saflarında yer alıyor. Bu çözüm, dijital öğretim, uzaktan öğrenme ve çoklu sınıf eğitimi sunarak çeşitli zorlukların üstesinden gelir.

Sınıf içi uygulamalar

Zorlukların üstesinden gelin

Geleneksel sınıflarda öğretim araçları, yazı, illüstrasyon ve diğer kaynaklar için sınırlı formatlar sunar; bu da arka sırada oturan öğrenciler veya diğer öğrenme güçlüğü çeken öğrenciler için öğrenmeyi oldukça zorlaştırır. Dahası, sınıfa bağlı öğretmenlerin ders oluşturmak için tebeşir, keçeli kalem, projektör, kara tahta veya beyaz tahta, işaretçi vb. gibi çok sayıda araca ihtiyacı vardır. “Öğretme” ve “verimlilik” genellikle bir arada bulunmaz.

Hikvision’un İnteraktif Ekranları, yeni nesil akıllı öğretim asistanları arasında öne çıkıyor. Bu dijital öğretim aracı, dokunmatik kontroller, yüksek çözünürlüklü ekran, video işleme, ağ iletişimi, etkileşim ve ses özelliklerini içerir. Ayrıca, çeşitli üçüncü taraf öğretim kaynaklarını da entegre ederek öğretmenlere ve öğrencilere daha zengin bir öğrenme deneyimi sunar. Öğretmenler, bu teknolojiyi kullanarak öğrencilerle daha fazla etkileşim kurabilir ve öğrenme ortamlarını geliştirebilirler.

Faydaları

 • Akıllı telefon, iPad, PC veya Mac’ten kolay kablosuz projeksiyon, çoklu öğretim formatlarında multimedya öğretim materyallerini paylaşma
 • Esnek beyaz tahta yazılımıyla kullanıcılar, geleneksel bir kara tahtaya kıyasla daha güçlü görsel deneyimlerin keyfini çıkaracak
 • Eğitimciler, Window veya Android’in üçüncü taraf uygulamalarına açıklık sayesinde daha fazla olasılığı keşfedebilir

Özellikler

 • Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi için 150 gözenekli, ultra ince kumlama çerçevesi
 • Gözleri korumak için %90’dan fazla ultra kısa dalga mavi ışığı filtreler
 • Pencere ekleme yoluyla aynı anda projeksiyon yapan 4 adede kadar terminali destekler
 • Panel ekranını aynı anda birden fazla kişinin kullanabilmesi için 20 noktaya kadar IR dokunma hassasiyeti

Detaylı Bilgi için bize ulaşın.

Broşür İçin Tıklayın

  Paylaşacağınız tüm kişisel verileriniz Keşif başvurusu ve tekliflendirme süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Aydınlatma Metni ’ne buradan  ulaşabilirsiniz.