Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Gece bekçiniz uyuyor mu? Gece güvenlik personeliniz bina çevresinde tur atıyor mu? Vukuat anında gece bekçiniz neredeydi? Bu ve benzeri soruların cevaplarını Bekçi Tur Kontrol Sistemi ile anında bulabilirsiniz. Milyonlarca liralık tesislerimizi, içindeki mallarımızı ve demirbaşlarımızı asgari ücretli güvenlik görevlilerimize emanet ediyoruz!

Güvenliğinizi artırın.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi, çevre güvenliğini arttırmanın en etkili yoludur çünkü güvenlik sınırda başlar. Güvenlik kontrolü gereken yerlere bekçi kontrol noktaları monte edilir ve güvenlik görevlinize bekçi kalemi zimmetlenir. Güvenlik görevliniz belirlediğiniz saatlerde bu güvenlik noktalarına giderek elindeki kalemi okutur. İstediğiniz anda kalemdeki bilgileri bekçi programına aktararak hangi bekçinin hangi saatlerde nereleri dolaştığını hemen raporlayabilirsiniz.

Günlük Rapor Alın.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi, işletmenizin güvenliğini optimize etmek ve potansiyel riskleri en aza indirmek için geliştirilmiş bir çözümdür. Sistem, kullanımı kolay ara yüzü ile bekçi takibini ve raporlamayı hızlı ve verimli hale getirir. Gece güvenliğinizin her an aktif olduğundan emin olun, Bekçi Tur Kontrol Sistemi ile güvende olun!

Sistem set içeriği

  • 1 Adet Bekçi Tur Kalem
  • 6 Adet Proximity Kontrol Noktası (Sayısı artırılabilir)
  • 3 Adet Bekçi Devriye Kartı Sayısı artırılabilir)
  • 1 Adet Kalem Kılıfı
  • 1 Adet Data aktarım ve şarj Kablosu
  • 1 Adet Kurulum Cd’si

Fiyat almak için formu doldurun.