Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

Eskişehir Bariyer Sistemleri

Eskişehir’de Nice, Avax ve Makim markalarının bariyer sistemleri, sadece güvenlik değil aynı zamanda otopark yönetimi için de kapsamlı çözümler sunuyor. İşte bu sistemlerle ilgili özellikler:

Site Giriş Çıkışları İçin İdeal Çözümler

Bariyer sistemleri, sadece sitelerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda otopark yönetimi için gelişmiş çözümler sunar. Otopark doluluk göstergeleri ve otomatik ödeme sistemleri ile sakinlere konforlu bir kullanım sağlar.

Otoparklar için Trafik Akışını Düzenleme ve Güvenliği Sağlama

Bariyer sistemleri, sadece araç trafiğini düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda otopark yönetim yazılımları sayesinde otoparkın doluluk durumunu anlık olarak takip etmenizi sağlar. Bu, sürücülerin zamanlarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Otoparklarda otomatik ödeme sistemleri ve otopark yönetim yazılımları ile entegre çalışarak, çalışanların otopark kullanımını kolaylaştırır ve güvenliği artırır.

Okullar ve Üniversiteler

Okullar ve üniversitelerde Bariyer sistemleri, öğrencilerin ve personelin güvenliği kadar, otoparkta konforlu bir deneyim yaşamalarını da sağlar.

Hastaneler için Akıllı Otopark Yönetimi

Bariyer sistemleri, otopark yönetim yazılımları sayesinde akıllı bir otopark deneyimi sunar. Hasta ve ziyaretçilerin kolayca park yeri bulmalarını sağlar, doluluk durumunu gösterir ve otomatik ödeme sistemleri ile hızlı bir çıkış sağlar.

Eskişehir’de satışını ve satış sonrasını servis hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz Nice, Avax ve Makim markalarının bariyer ve otopark yönetim sistemleri ile güvenliği ve konforu bir arada yaşayın!

HGS RFID ve Plaka Tanıma ile Güvenli ve Hızlı Geçiş!

HGS Sistemlerine entegrasyon ile hızlı geçiş

HGS sistemleri araçların hızlı bir şekilde geçiş yapmasını sağlayan modern bir teknolojidir. RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) tabanlı bir sistem olan HGS, sürücülere manuel işlemlerle uğraşmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde otoparklara giriş ve çıkış imkanı sunar. Bu sistemleri bariyerlerimize entegre ederek giriş çıkışınızı daha hızlı ve güvenli hale getiriyoruz.

Plaka Tanıma Sistemi ile Akıllı Geçiş

Plaka tanıma sistemleri, araçların plakalarını otomatik olarak tanıyarak geçiş yapmalarını sağlar. Bu sayede sürücülerin herhangi bir kart veya etiket kullanmalarına gerek kalmadan otoparklara hızlı bir şekilde giriş ve çıkış yapmaları mümkün olur.

Sistemler hakkında bilgi almak ve projelendirmek için bize ulaşın.