Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

iVMS-5200 Video Yönetim Yazılımı

1.765 görüntülenme
iVMS-5200 Video Yönetim Yazılımı

Genel bakış

IVMS-5200 yazılımı, pazar lideri güçlü çözümler sunan Tam, Akıllı ve Açık Yönetim Sistemidir. Güvenli şehir, trafik yönetimi, finans, bina, perakende ve diğer endüstriler gibi farklı dağıtım ve kullanım türleri için optimize edilmiş geniş bir VMS işlevleri sunar. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre esnek ürün sunmaktadır:

Tamamlayıcı
IVMS-5200, Hikvision / Haikon ürünlerinin tümü ile uyumludur. Bunun yanında, ANPR ve mobil / transit gözetim gibi bol özellikler sunar ve  diğer markalardan ürünleri sisteme entegre ederken inanılmaz derecede esnektir. IVMS-5200 ile Hikvision / Haikon gözetim endüstrisinde en iyi ve en uygun maliyetli toplam donanım-yazılım çözümleri sunar.

Akıllı
IVMS-5200, verimliliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için araç erişim kontrolü ve mobil gözetim verilerinin otomatik yedeklenmesi için akıllı bilgi uyumu gibi otomatik akıllı işlevler sunar.

Açık Platform Desteği –  ONVIF
Hikvision / Haikon’ un iVMS-5200 yazılımı, birçok ana marka ve IP kamera modeliyle uyumludur. Uyumlu ürünler listesi sürekli güncellenir. IVMS-5200, üçüncü parti entegrasyonun kolaylığı için SDK sunar. Aynı zamanda ONVIF üzerinden üçüncü parti erişimi de desteklemektedir.

Kontrol İstemcisi
Hikvision’un iVMS-5200 Kontrol İstemcisi gerçek zamanlı günlük izleme için kullanılır. Güçlü ve kullanımı kolaydır.
Görsel işlem
Kameralar ve diğer cihazlar da dahil olmak üzere tüm sistemin kolay izlenmesi ve işletilmesi için çok katmanlı haritalar mevcuttur. Health Monitor işlevi, tüm sistemin ve bağlı aygıtların gerçek zamanlı durumunu görsel olarak görüntüler. Gelişmiş, çoklu ekran işlemi, çalışma verimliliğini artırmaya yardımcı olur (4 ekran canlı görüntüsü ve 3 ekranlı çoklu  çalıştırma).
Hızlı ve basit olay arama
Eleştirel görüntüleri korumak için önemli video çekimleri kilitlenebilir. Etiketli ve etiketsiz video, grup halinde yedeklenebilir.
Verimli yanıt
Alarm Merkezi, ekrandaki bir listeden tüm alarmlara hızlı erişim sunarak olaylara hızlı yanıt vermeyi kolaylaştırır. Bu listeden, kullanıcılar bir alarm tarafından tetiklenip kaydedilen videolara erişebilirler. Videolar gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir ve kaydedilen görüntüler kolayca oynatılabilir. Video Etiketleri daha sonra hızlı çekim için ilgili çekimleri işaretlemek için kullanılabilir.
Web İstemcisi

IVMS-5200 Web İstemcimiz, canlı görüntüleme ve oynatma gibi ortak işlemlere geçici olarak erişebilen Internet tabanlı bir uygulamadır. Aynı zamanda en önemli merkezi yönetim fonksiyonlarını da sunar. Bir uyarı olduğunda, onu ele almaya hazır olursunuz.

Optimize edilmiş İş Akışı
Yapılandırma Sihirbazı, teknik becerilere sahip olan veya olmayan teknik uzmanların, bu güçlü video yönetim sisteminin nasıl kullanılacağını hızla öğrenmesini sağlar.
Web İstemcisi tüm iVMS-5200 ürünleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bu istemci aracılığıyla, video gözetimi ve ANPR gibi herhangi bir iVMS-5200 yazılım ürününe erişebilir ve bunları yönetebilirsiniz.
Her Yerden Erişilebilirlik
Internet bağlantısı sayesinde, gözlem sisteminize erişmek, canlı videoyu izlemek ve kayıtlı çekimi oynatmak için Internet Explorer’ı kullanabilirsiniz.
Mobil Destek
Her yerde, her yerde mobil gözetim – mobil uygulama Apple Store ve Google Play’de mevcuttur. Wi-Fi ve 3G ve 4G bağlantıyı destekler.

Erişilebilirlik Herzaman, Heryerde
Yapılandırma Sihirbazı, teknik becerilere sahip olan veya olmayan teknik uzmanların, bu güçlü video yönetim sisteminin nasıl kullanılacağını hızla öğrenmesini sağlar.
Akıllı bir telefon veya tablet kullanarak, nerede olursanız olun ve istediğiniz yerden canlı video izleyebilir veya kaydedilen videoyu oynatabilirsiniz.
Daima hazır
Gözetim sisteminizdeki bir alarm tetiklendiğinde, bir mobil istemciden bildirim alabilirsiniz.
Hızlı Olay Yanıtlama
Bir olay meydana geldiğinde, gerçek zamanlı olay video ve olay yerini kontrol merkezine yüklemek için mobil istemci kullanabilirsiniz.
Genişletilmiş Görünüm
IVMS-5200, resim içinde resim işlevi desteklemektedir. Bir kanalı oynatırken, canlı videoyu aynı pencerede aynı anda görüntüleyebilirsiniz.

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

    Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

    ETİKETLER: , , ,