Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

ColorVu Teknolojisi

670 görüntülenme
ColorVu Teknolojisi

Karanlık senaryolarda keskin detaylar için bulanık görüntüleri feda etmeye artık gerek yok. ColorVu teknolojisi canlı, tam renkli ayrıntıları yakalayabilir;

Örneğin bir kişinin mor bir palto giyiyor olması veya çamurlu plaka yada arabanın yeşil olması gibi; tamamen karanlıkta renkli görüntü alabilirsiniz.

Geniş diyafram açıklıkları ve gelişmiş sensörler, ışık seviyesi ne kadar düşük olursa olsun, çok daha net ve değerli görüntüler sağlamak için bir araya gelir.

Karanlıkta bile Renkli görüntü

Bugüne kadar, EasyIP 3.0 kameraların bazıları, akşamları daha iyi görüntü yakalayabilmek için DarkFighter teknolojisiyle güçlendiriliyor! Ancak yine de düşük ışık koşullarında siyah beyaz görüntü yakalayan IR LED’e ihtiyacı var.
Geceleri 7/24 renkli görüntü elde etmek istiyorsak ne olur? ColorVu kameralar en iyi çözüm olabilir!

ColorVu Kamera Ve Geleneksel Kamera

Mahalle parkları, şehrin gürültüsünden ve gürültüsünden bir mola verebileceğiniz huzurlu bir yer olmalıdır. Ancak, gece şehir parkı genellikle tehlikeyle eşanlamlıdır ve yoldan geçenler uyanık olmak zorundadır. Güvenlik kamera sistemleri kentsel parklarda daha yaygın hale gelmesine rağmen, yüksek çözünürlüklü gece görüşü ve renkli kayıt gibi henüz karşılanamayan birçok güvenlik gereksinimi vardır. ColorVu’nun devreye girdiği yer burasıdır. ColorVu teknolojisine sahip Hikvision kameraları gözetleme yeteneklerini genişletir ve geliştirir, canlı kromatik görüntüler yakalamak için gecenin kapağını kaldırır. Bu, nihayetinde güvenliği artırarak suçluların kovuşturulmasına yol açabilir.