Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Yapısal Kablolama Hizmetleri

3 görüntülenme

Yapısal Kablolama Hizmetleri, Fabrika, İşyeri, Ev, AVM, Çağrı Merkezi, Okul gibi  yerlerdeki Bilgisayar ve buna bağlı çevre birimlerinin data iletişimleri ve enerji ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan kablolama sistemleridir.

Yapısal kablolama ile Network(Data), Telefon, Güvenlik Sistemi, Şebeke Hattı ve UPS elektrik sistemlerine ait kablolama alt yapısı tek bir çatı altında toplanarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluşturulur.

Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır. Kurulan bu altyapı, çok uzun yıllar şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Kablolamalar çözüm sunduğumuz üreticiye göre değişen 10, 15 ve 25 yıllık performans garantisi verilen kablolama çözümlerimizde AMP, Legrand, Canovate, HCS gibi alanında en iyi olan üreticiler ile işbirliği yapmaktayız.

Projelerimizde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak çözüm sunmaktayız. Veri iletişiminin önemli unsurlarından biriside şüphesiz enerji alt yapısıdır. Bunun için Data altyapısı projelendirilmesi esnasında Elektrik ve Ups alt yapısınında dizayn ve projelendirilmesi yapılmaktadır.

Yapısal kablolama işlemleri; keşif, projelendirme, kuruluş, test ve sertifikalandırma işlemlerini kapsar. PROES, uzman kadrosunun ağ sistemlerine bütünsel bakışı ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri yapısal kablolama sistemleri kurar. 
 
Kurduğumuz Yapısal Kablolama Sistemlerindeki başarının arkasındaki en önemli üç faktör şunlardır;
 • Doğru Tasarım ve Projelendirme: Yapısal kablolama sistemlerinin temel çıkış felsefesi baştan genişleyebilir bir yapı sağlamaktır. Günümüzde şirketlerde genişleme ve büyümeler genelde öngörülmemektedir. Ya da öngörülse de 5 yıl sonra gerçekleşecek bir büyümeyi öngörerek buna uygun kablolama altyapısı hazırlamak maliyetli olmaktadır. Bu nedenlerle en önemlisi genişlemelere uygun bir altyapı hazırlayabilmektir.
 • Kaliteli İşçilik: Projelendirme kadar önemli ikinci bir konu da işçiliktir. İşçilik kalitesi kablolama altyapısının kalitesi anlamına da gelmektedir. Çünkü en iyi marka kablolama ürünlerini de kullansanız işçiliğiniz iyi değilse performans beklemeniz yanlış olacaktır. 
 • Test, Etiketleme ve dokümantasyon: Gerçekleştirdiğimiz kablolama projelerinde tüm kablolar test edilerek, belli bir numaralandırma sistemi ile etiketlenir. Yerleşim planları üzerinde kablo güzergahları ve priz noktaları işlenerek proje dosyası sistem kullanıcılarına teslim edilir. Genişleme ihtiyaçlarında veya arıza tespitinde proje dokümantasyonu vazgeçilmezdir. 

Tarafımızdan gerçekleştirilen yapısal kablolama projelerinde kullanılan ürüne bağlı olarak 10, 15 ve 25 yıl uygulama garantisini taahhüt etmekteyiz. 

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM.

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

  Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.