Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

X-Ray Sistemleri

3 görüntülenme

X-Ray Cihazları daha önceleri üst düzey güvenlik gerektiren yerlerde kullanılırken şuan global ve etnik terörün artması ile birlikte alışveriş merkezleri, otel ve kongre merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, plaza ve iş merkezleri, hastane ve eğitim kurumları gibi birçok alanda tercih edilir olmuştur. XRay cihazı; Paket, bavul, çanta ve bunlar gibi tüm kargoların içini tarayıp tehlike oluşturabilecek, silah, bıçak, sıvı ve katı patlayıcı başta olmak üzere metalden yapılmış tüm kesici ve delici nesnelerin tespit edilmesini sağlar.  X Ray bagaj arama ve tarama cihazlarımızı gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilirsiniz. 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi ile satılan modellerimizi aşağıdan inceleyebilir ve bizlere ulaşıp satış fiyatları ile ilgili teklif isteyebilirsiniz.

HI-SCAN 6030Dİ
60 cm genişliğinde ve 30 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 60X30 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 140kVlik enerjisi ile 30 mm çeliğe penetre etmektedir. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.


 HI-SCAN 6040ATİX 160KV
Yüksek hassasiyet gerektiren özel noktalar için tasarlanmıştır. 60cm genişlik ve 40cm yükseklik tünel ebatlarındadır. Smiths Hiemann marka yeni geliştirilen standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 60 x 40 cm ebatlarındaki çantaların veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. Bu çantalar içinde otomatik olarak patlayıcı arar. Cihaz, XADA sensor teknolojisi kullanır ve iki açıdan görüntü verir. Bu cihazın kullanım alanı havaalanı ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.


HI-SCAN 6040İ 140KV
60 cm genişliğinde ve 40 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 60X40 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 140kVlik enerjisi ile 30 mm çeliğe penetre etmektedir. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.


HI-SCAN 7555İ 140KV
75 cm genişlik ve 55 cm yüksekliğinde tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 75X55 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 140kVlik enerjisi ile 30 mm çeliğe penetre etmektedir. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.

 


 

HI-SCAN 9075 160KV
90 cm genişlik ve 75 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 90 x 75 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.

 


HI-SCAN 11080-3D 160KV
110 cm genişliğinde ve 80 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 110 x 80 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 160kVlik enerjisi ile 35 mm çeliğe penetre etmektedir. Bu modelin amaçı çantanın 3 boyutta x-ray görüntüsünü sağlamaktadır. Bu sistem havaalanı gibi yerlerde recheck istasyonu olarak kullanılır.

 


HI-SCAN 100100V 160KV
100cm genişlik ve 100 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 100 x 100 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 160 kV jeneratörü ile 35 mm çeliği penetre edebilmektedir. Konveyor bandının aşağıda olması nedeniyle bandın üzerine paketlerin veya bagajların bırakılması daha kolay. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.


HI-SCAN 100100T 160KV
100cm genişlik ve 100 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 100X100 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 160 kV jeneratörü ile 31 mm çeliği penetre edebilmektedir. Konveyor bandının aşağıda olması nedeniyle bandın üzerine paketlerin veya bagajların bırakılması daha kolay. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.


HI-SCAN 100100T-2İS 160KV
100cm genişlik ve 100 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 100 x 100 cm ebatlarındaki çantaları veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. Sistem 100100T modelinden farklı olarak çift jeneratörlü olduğundan dual view sağlar. 160 kV jeneratörü ile 35 mm çeliği penetre edebilmektedir. Konveyor bandının aşağıda olması nedeniyle bandın üzerine paketlerin veya bagajların bırakılması daha kolay. Bu sistem havaalanı ,endüstriyel birimler, cezaevleri, askeri birimler ,oteller, bankalar,iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve benzeri güvenlik ihtiyacı gösteren yerlerde kullanılmaktadır.


HI-SCAN 130100T 160KV
130cm genişlik ve 100 cm yüksekliğindeki tünel ebatlarında Smiths Hiemann marka standart x-ray cihazıdır. Bu cihaz 130 x 100 cm ebatlarındaki paletlerin veya paketlerin kontrollerinde kullanılır. 160 kV jeneratörü ile 30 mm çeliği penetre edebilmektedir. Bu sistem Euro Paletlerin ve büyük boy paketlerin taranmasında idealdir. Konveyorun yeren çok yakın olmasından dolayı ağır paletlerin bandın üzerine yerleştirilmesini kolaylaştırır.


FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM.

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

    Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.