Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
Kullanım Şartları | Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
+90 222 222 0 911

Sosyal Medyada Biz}

Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Web Sitesi’ ne hoşgeldiniz,

Aşağıda “Kullanım Şartları” PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ’ ün, siz değerli müşterilerimize sunduğu bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri belirtmektedir. PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları

1. Burada yayınlanan metin, resimler, sesler, diğer tüm bilgiler ve dökümanlar, aksi belirtilmedikçe PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ’ne aittir. PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ‘nin önceden yazılı izni alınmaksızın, kısmen veya tamamen kopyalanması, başka bir yerde yayımlanması yasaktır. PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ marka işareti ve PROES logosu, PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ‘ nin tescilli ticari markalarıdır.

2. PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ web sitesinde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve haber kısaca “bilgi” sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan “bilgi” lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Pazarlama Yetkilisinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ’ nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri, bu Internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

4. PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, PROES DİGİTAL ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

5. Bu politika, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu politikanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu politikadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.