Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Kamera Sistemleri

 

Kamera sistemleri olarak günümüzde 5 Farklı teknoloji kullanılmaktadır.

Bunlar; ANALOG, AHD, HD-CVI, HD-TVI, IP SİSTEM

Güvenlik amaçlı kurulan Kamera Sistemleri, genel olarak binaya giriş ve çıkışların ve ortak kullanım alanlarının izlenmesi ile birlikte sirkülasyonun kontrol altında tutulması ve denetlenmesi için kayıt amacıyla da kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi bu sisteme aynı zamanda yakın ve uzak mekanlardaki görüntüleri izleme ve kayıt altına alma imkanı sağlamaktadır. Kamera Sistemleri, güvenlik amacının yanı sıra; satış, personel performansı kontrolü, iş geliştirme gibi farklı fonksiyonları denetleme amacıyla da kullanılmaya başlanmıştır. Kamera Sistemi tek bir noktadan farklı mekanları izleyip kayıt altına alabileceği gibi farklı noktalardan da aynı performans ile takip edilmesine imkan vermektedir.

Gelişen teknoloji; sistemi sadece izleme özelliğinden çıkarmış, artık bir iletişim aracına dönüştürmüştür. Gelişen iletişim teknolojilerinin sunduğu konferans imkanı ile farklı noktaların görüntü ve sesi eş zamanlı aktarılarak uzak ofisler yanınıza getirilmektedir. Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemlerinin özellikle son on yılda vazgeçilmez bir parçası olmaya başlayan, Kapalı Devre Kamera Sistemi ve bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı optimum cihaz konfigürasyonunu anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır.

Güvenlik amaçlı kurulan Kapalı Devre Kamera Sistemleri, genel olarak binaya giriş ve çıkışların ve ortak kullanım alanlarının izlenmesi ile birlikte sirkülasyonun kontrol altında tutulması ve denetlenmesi için kayıt amacıyla da kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi bu sisteme aynı zamanda yakın ve uzak mekanlardaki görüntüleri izleme ve kayıt altına alma imkanı sağlamaktadır. Kapalı Devre Kamera Sistemleri, güvenlik amacının yanı sıra; satış, personel performansı kontrolü, iş geliştirme gibi farklı fonksiyonları denetleme amacıyla da kullanılmaya başlanmıştır. Kapalı Devre Kamera Sistemi tek bir noktadan farklı mekanları izleyip kayıt altına alabileceği gibi farklı noktalardan da aynı performans ile takip edilmesine imkan vermektedir. Gelişen teknoloji; sistemi sadece izleme özelliğinden çıkarmış, artık bir iletişim aracına dönüştürmüştür. Gelişen iletişim teknolojilerinin sunduğu konferans imkanı ile farklı noktaların görüntü ve sesi eş zamanlı aktarılarak uzak ofisler yanınıza getirilmektedir.

 

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

× Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.