Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
Alarm Sistemleri | Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
+90 222 222 0 911

Sosyal Medyada Biz}

Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri,

Firmamız, Hırsız Alarm Sistemleri portföyünde çözümlere uygun geniş bir ürün yelpazesi kullanmaktadır. Müşterinin ihtiyacı ve bütçesi doğrultusunda; sistem basit ve ekonomik kompakt set çözümlerinden, diğer sistem entegrasyonlarına uyumlu büyük proje çözümlerine kadar farklı markalarla tasarlanmaktadır.

ProES, Hırsız Alarm Sistemlerinde çözüm ortağı olan Paradox firmasının ileri teknoloji ürünleri kullanılarak tasarım aşamasından kullanıcı eğitimine kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Firmamız Paradox markasının yanı sıra; müşterimizin talebi ve çözümün uygunluğuna istinaden; BOSCH SECURITY, GENERAL ELECTRIC, DSC markalarını da temin ve tesis etmektedir.

Alarm Sisteminizin Tam Güvenlik Kapsamı

Mekanınıza izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. Çıkardıkları 120 desibellik ses ile çevreyi uyaran siren sistemi, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Gözlem İstasyonuna ulaşan sinyaller AHM Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve polise durum rapor edilir. Böylece bölgeye hızlı müdahale edilmesini sağlanır.
Güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunun Alarm Gözlem İstasyonu’na ulaşmasıyla , sizi ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki en doğru yangın algılama sistemi sürekli kontrol edilendir. Dedektörlerdeki oluşabilecek tüm arızalar ve sistemsel hatalar alarm merkezimiz tarafından izlenmektedir. Ayrıca kontrol paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Gözlem İstasyonu’na yangın sinyali göndermenize olanak sağlar.
Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı ve karbonmonoksit artışı sinyali durumunda, AHM Operatörleri sizi ve acil ekipleri arayarak, mekanınıza hızla müdahale edilmesini sağlar.
Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna veya uzaktan kumandadaki “acil “ butonuna basarak Alarm Gözlem İstasyonu’na sinyal gönderebilirsiniz. AHM operatörleri sizi ve ambulansı arayarak, 112 ekiplerince olay yerine hızla müdahale edilmesini sağlar.
Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik veya tehlike durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli veya uzaktan kamera üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Gözlem İstasyonu’na bildirebilirsiniz. Hemen Emniyet Güçlerini arayan AHM Operatörleri en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

Korunacak mekanlarda; can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü ile projelendirilebilir. Örneğin; bahçe duvar ve çitleri ile çevrilmiş müstakil bir evde güvenlik çözümü, çevre güvenlik sistemi kullanılarak projelendirilir, korunacak mekanın daire olması durumunda ise, evin içinde uygun güvenlik sensörleri kullanılarak çözüme ulaşılabilir. Hırsız Alarm Sistemleri özellikle son beş yılda, can ve mal güvenliğinin yanı sıra konfor ve kolaylık içerecek şekilde; uzaktan erişim, cep telefonu ile kontrol, akıllı paneller kullanılarak ev otomasyonu; havalandırma, ısıtma, soğutma, perde/elektrikli kepenk kontrolü, havuz alarmı, su baskını algılama gibi entegrasyonları da bünyesinde toplamıştır.

Hırsız Alarm Sistemleri ile ilgili evinize, iş yerinize veya binanıza; bütçenize en uygun çözümün oluşturulması amacıyla firmamızın satış mühendisleri ücretsiz keşif için davetinizi beklemektedir.

Keşif ve Tekliflendirme İçin Lütfen Formu Doldurunuz

[weforms id=”2652″]

Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri,

ProES, ev ve işyerlerinin yangın güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir teknolojilerini istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre ederek tesis etmektedir. Bu sistemin entegrasyonunda her türlü ihtiyaca ve çözüme uygun, değişik tasarım ve büyüklükteki projeleri müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlamakta, hazırladığı optimum cihaz konfigürasyonunu anahtar teslim çözümlerle uygulamaktadır. Yangın Alarm Sistemleri; tüm endüstriyel binalarda, fabrikalarda, üretim tesislerinde, her türlü cihaz ve malzemelerin saklandığı depolarda, residence, mall gibi yaşam, alışveriş ve iş merkezlerinde ve özellikle 12.06.2002 tarihinde 2002/4390 karar sayısına istinaden,

Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliğinde belirlenmiş aşağıda belirtilen bina ve yapılara;

Tehlike sınıfı yüksek olan bütün binalarda

Tehlike sınıfı orta olan ve toplam kullanım alanını 1000m2 yi geçen binalarda

İkamet amaçlı binalar dışındaki tüm yüksek binalarda

Yapı yüksekliği 51.50m den fazla olan apartman binalarında

Oteller, moteller, yatakhaneler, misafirhaneler, hastaneler, huzurevleri, pansiyonlar vb. bütün yatılan yerlerde

Yerleşimin açık ve kapalı alanlarında, ortak alanlarında ve çalışma alanlarında, dedektörler vasıtası ile oluşabilecek herhangi bir yangın durumunu algılayarak; yangın algılama, alarm verme, kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını içerecek şekilde tesis edilmektedir. Yangın Alarm Sistemleri, çeşitli algılama sensörleri ile yangının başlangıcını algılayarak, en kısa sürede müdahale edilmesini sağladığı gibi, ayrıca daha önce planlanan bina kaçış ve tahliye senaryosuna istinaden; elektriği, asansörleri, yangın çıkış kapılarını, turnikeleri, garaj giriş bariyerlerini ve diğer hidrolik yol/mantar güvenlik bariyerlerini otomasyona bağlı olarak serbest bırakır, hem tehlikenin büyümesini önler, hem de binanın tahliyesini kolaylaştırır.

Keşif ve Tekliflendirme İçin Lütfen Formu Doldurunuz