Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
Alarm Paketi 7 | Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
+90 222 222 0 911

Sosyal Medyada Biz}

Alarm Paketi 7


AÇIKLAMA

Evinize veya iş yerinize kurulan alarm sistemleri mekanlara istenmeyen girişim durumunu algılar, alarm panelini harekete geçirir ve panel telefon hattını kullanarak alarm merkezine sinyal gönderir. Alarm sistemi aynı zamanda, harici siren vasıtasıyla 100 desibellik ses çıkartarak içeriye izinsiz girmeye çalışan kişinin varlığını etrafa duyurur. Harici siren, hırsızlar için caydırıcı bir özelliktir.

Sistemden gelen sinyaller Alarm Merkezi yetkilileri tarafından değerlendirilir ve ilgili birimler müdahale etmek üzere olay yerine yönlendirilir.

İstenildiği takdirde alarm sisteminiz yangın, gaz kaçağı ve acil sağlık problemleri gibi durumlar karşısında, itfaiye ve ambulansın evinize yönlendirilmesini de sağlar.  

Bu sistem Sabit tel hattı ile çalışır veya opsiyonel olarak panel içine eklenecek GSM/GPRS modul ile simkart data hattı üzerinden alarm merkezine bağlanabilir.

 

 


Fiyat : 399 ,00 USD + KDV
Sipariş ve Bilgi İçin Ürün Kodu: ALARMSET7

KAMPANYA SİSTEM İÇERİĞİ

AÇIKLAMA BİRİM + İLAVE EKLEME
PARADOX MG5000 KABLOSUZ ALARM PANELİ 1 ADET
PARADOX K10H KEYPAD 1 ADET
PARADOX PMD2P HAREKET DEDEKTÖRÜ 1 ADET 68 USD + KDV
PARADOX DCTXP2 KABLOSUZ MANYETİK KONTAK 1 ADET 54 USD + KDV
HARİCİ SİREN 1 ADET
16V AC TRAFO  1 ADET
12V 7AH KURU TİP AKÜ 1 ADET
DT-8 ALARM KABLOSU 20 METRE
1 YIL ALARM MERKEZİ (365 EKO*) 1 YIL
MONTAJ VE DEVREYE ALMA HİZMETİ 1 ADET

 

* 365 Eko Belirtilen alarm takip hizmetlerinin Anlık Mobil Bildirim ve Sesli Yanıt Sistemi(IVR) aramaları üzerinden verildiği hizmet paketimizdir. Hizmet kapsamında aylık rapor alabilir ve web user şifreniz sayesinde internet üzerinden sınırsız hesap yönetimine sahip olabilirsiniz. (Not: 365 Eko paketi içeriğinde sadece bilgilendirme hizmeti verilmekte olup, 5188 sayılı kanuna tabi yönlendirme hizmetleri verilmemektedir.)