Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Savunma Teknolojileri sektöründe 2007 yılından bu güne tecrübemiz ve güçlü altyapımız ile bireylerin, küçük işletmelerin, orta ölçekli işletmelerin ve büyük işletmelerin güvenliğini, bir dünya markalarının ileri teknoloji ürünleriyle sağlamaktayız. Firmamız CCTV ve Alarm Sistemleri projelerini, entegrasyonlarını, uygulamalarını, danışmanlık hizmetlerini, teknik destek hizmetlerini ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamaktadır.

Her geçen gün tüm ülke genelinde yenisini eklediğimiz seçkin referanslarımız, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız, güçlü operasyonel kaynaklarımız, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile Tüm Türkiye genelinde ve Yurtdışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.

Kalıcılığımız Müşterilerimizdir,

Bizi biz yapan değerlerin müşterilerimiz olduğunu farkındayız. Bizi yaşatan, bizi büyüten, bizi geliştiren, bizi yarınlara taşıyacak olan müşterilerimize en kaliteli ürünleri, çözümleri, kaliteyi, hizmeti ve desteği sağlayabilmek için çalışırız.

Sorumluluklarımızın Farkındayız,

Müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları ve paylaşmış oldukları muhafaza edebilmek ve gizliliği korumak bizim öncelikli vazifemizdir.

Bizim İşimiz,

Her biri konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile bugünlerin değerini bilip yarınlarda önce müşterilerimize sonra firmamıza değer katacak unsurlar üzerinde çalışırız.

Kalite Rekabet Koşulları ve Firmamız,

% 100 müşteri memnuniyeti bilincine sahibiz. Hedefimiz bu şekilde ve bunu hedeflerken  ürün ve hizmet kalitesinin olmadığı yerlerde rekabete de giremeyiz.

Yaptığımız İş ve Ciddiyetimiz,

Tüm müşterilerimiz önce yaptığımız işlere, sonra da firmamıza güvenirler.

Sürekliliğimiz,

Maliyet hesabımızı yaparken ve teklifimizi sunarken satış sonrası gerçek ürün ve hizmet kalitesini içeren ‘’sürekli hizmet maliyetini’’, sizlere yarın da burada olacağız diyebilmenin maliyetini, o hesabın içerisine uygun bir şekilde mutlaka katarız.

Yenilik,

Her zaman yeni olabilmek için çok çalışır, çok araştırır, kendimizi çok geliştiririz.Yeni olabilmek kadar Yeni Kalabilmek te bizim için önemlidir. Bunları yapmaktan asla vazgeçemeyiz. Bunları her yaptığımızda da söze Türkiye’de yeni, Dünya’da yeni diye başlarız.

Mükemmel Markalar Bir Arada,

Dünyanın en iyi üreticilerinin ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.