Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
Haikon Hikvision Turbo 3.0 Teknolojisi | Eskişehir ProES Güvenlik Sistemleri
+90 222 222 0 911

Sosyal Medyada Biz}

Haikon Hikvision Turbo 3.0 Teknolojisi

Haikon Hikvision Turbo 3.0 Teknolojisi

Haikon Turbo HD 3.0 İle Şimdi Rönesans vakti!
Bir Rönesans vakti geldiğini hissediyoruz. Analog teknolojinin canlandırılması ve rehabilitasyonu, dijital teknolojinin başarılarıyla birlikte, her iki dünyanın en iyisini sunar. Gerçek Rönesans’ı zamanlarına göre tekrar keşfettiği gibi, bu iki dünyayı da aşar ve onları sarsar. Teknolojilerimiz bugün bunu yapıyor.

Elveda dalgınlık
Bu çığır açan teknolojilerden biri şuan Haikon (Hikvision) ‘un ürettiği ve geliştirdiği Turbo HD 3.0. Günümüzde  hala popüler olan analog video gözetim teknolojisinin yeni ve geliştirilmiş halidir.

Peki ne değişti, soruyorsunuz?

Temelde her şey. Birincisi, kameranın çözünürlüğü: Turbo HD 3.0 teknolojisi, yeni EXIR 2.0 diyotları sayesinde gün içinde ve gece bile olağanüstü bir ayrıntı seviyesi sunan 3 ve 5 megapiksel çözünürlüklü kameralar. Bu demek oluyor ki analog teknolojide tüm bulanıklıklara elveda diyebiliriz.

Daha Az Kayıt Alanı
Yakın zamana kadar, daha yüksek çözünürlüklü DVR içindeki depolama alanları için artan maliyetler bir hayli yüksekti. Şuan DVR teknolojisnde kullanılan Standart H.264 kod çözücüsüne kıyasla disk alanınızın% 50’sinden tasarruf sağlayan patentli video codec bileşenimiz H.264 + ile daha az disk kapasitesiyle daha çok gün kayıt yapma olanağı sunuyor. Bu yüzden büyük düşünmeye başlayın; Artık HD Teknolojisi size pahalıya mal olmayacak.

Kablonuzu etkinleştirin
DVR ‘ınız artık herşeyi yönetiyor. Haikon ‘un kabloyu etkin kılan teknoloji sayesinde. Standart bir koaksiyel kablo kullanarak, teknolojimiz radyo sinyalinin iletim mesafesini artırır; 720p için 1200m’ye kadar ve 1080p için 800m’ye kadar. Aynı zamanda teknolojimiz standart RG6 kablosu ile aynı anda kameraya güç ve video sinyalini ileten (PoC) kablosuna dönüştürür. Böylece, bu yenilikçi teknoloji, kameraya sadece RG6 kablo çekilerek başka bir kabloya ihtiyaç duymadan kurulum kurulum kolaylığı sağlar.