Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Biometrik Sistemler

PARMAK İZİ TANIMA SİSTEMİ Güvenlik gibi son derece hassas bir konuda faaliyet gösteren ProES, bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak sektör; dünyadaki en iyi ürünlerini araştırarak müşterilerine sunmaktadır. Biometrik Parmak İzi Okuma Cihazları temini noktasında da bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak Ar-Ge araştırmaları sonucu dünyanın yükselen teknoloji üreticisi Güney Kore’de kurulan Suprema INC ürünlerinin Eskişehir Bayisidir. Parmak izi tanıma sistemlerimiz aklınıza gelebilecek her türlü kontrollü geçiş sistemleri (Kapı, Bariyer,Turnike,AraçiAsasör, vb)  ile entegre edilebilir. Access kontrol ve Personel Devam Kontrol Sistemleri uygunlanabilir.  

 

YÜZ TANIMA SİSTEMİ İleri Teknoloji : Gelişmiş optik teknoloji ve yüz model çıkarma algoritması sayesinde, farklı açılardan birçok yüz görüntüsünü elde edilir. Elde edilen görüntüler özel algoritması vasıtasıyla birleştirilerek gerçek zamanlı üç boyutlu imajlar halini alır. Birleştirme ve eşleştirme işlemleri Suprema FaceStation’nin sahip olduğu 1.3 ghz işlemci sayesinde oldukça hızlı ve eş zamanlı olarak yapılır. Bu özel tanımlama algoritması ile Suprema FaceStation’nin diğer tanıma sistemlerine karşı daha net sonuç vermesini, sahip olduğu işlemci gücü ilede en kısa sürede tanıma sürecinin gerçekleşmesini sağlar. Esnek : Suprema FaceStation neredeyse her türlü ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Gece gündüz değişken birçok ışık ortamını tolere ederek çalışabilmektedir. 3 Boyutlu yüz tanıma algoritması sayesinde kişisel değişimlerde “saç, sakal, türban, gözlük” gibi durumlarda dahi tanımlama süreci sorunsuz çalışmaktadır. Uyumlu : Suprema FaceStation mevcut geçiş kontrol sistemleriniz ile uyumludur. Wiegand protokolü ile her türlü sisteme, turnike, bariyer gibi güvenlik cihazlarınıza bağlanabilir. Proximity ve diğer Biyometrik okuyucularda aynı protokol ile Suprema FaceStation Yüz Tanıma Cihazına bağlanabilir. Mevcut bilgisayar programlarınıza kolayca entegre edilebilir. Kolay : Optimal esneklik ile hızlı ve kolay bir şekilde 1 saniyede yüz kayıtları alınabilir. Yüz tanıma cihazı üzerindeki LCD ekran kendinizi görmenizi sağlarken tanıma sürecinde yönlendirme ile kaliteli bir tanımlama süreci sağlar. Yüz tanıma programı sahip olunan çıkış API ile birçok program ve cihaza rahatlıkla enteğre edilebilir. Yetkisiz kişilerin belli noktalardan geçişlerini kontrol altına almanın en güvenli yolu Biyometrik sistemlerdir. Kimlik tespit etmenin en garanti yolu olan Biyometrik sistemlerden yüz tanıma metodu en kolay ve güvenilir olanıdır. 3D yüz tanıma teknolojisi sayesinde, Suprema FaceID ile ileri düzey güvenlik aşamaları ile kimlik tespiti yapılır. Yetki onaylanma sonrası kapı veya turnike açılır. Biyometrik (Canlı Ölçüm) Teknolojilerinin en yeni ve güvenli metodu olan yüz tanıma sistemi artık hayatımızda.

DAMAR TANIMA SİSTEMLERİ Sektörünün lideri olan ve biometrik tanımlama alanında her müşterisine özel çözümler üreten Meyer, Parmak İzi Tanıma ve İris Tanıma cihazlarından sonra Türkiye’ye ilk olarak Damar tanıma cihazlarını getirmiştir. Bayisi olduğumuz Meyer ‘in Kalite bakımından hem ürünleri hemde ithal ettiği cihazlar bakımından en iyilerini tercih edip geniş bir yelpazede çözümler sunmaktayız. Damar tanıma cihazlarımız %99.98 oranında başarılı tarama ve eşleştirme yeteneğine sahiptir. Bu başarı oranına karşın belli oranda eşleşmeyen yapılar tanımlanamadı olarak ağıllanır ve geçişe izin verilmez.  

 

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

    Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.