Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Bariyer ve Otomatik Kapı Sistemleri

Bariyer Sistemleri

KOLLU BARİYER Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir.Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.  

 

MANTAR BARİYER Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir.Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir. Mantar bariyer, her tip araçlı suikast riskine karşı özel olarak tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Saatte 80 km. hızla bile çarpan bir aracı durduracak niteliklere sahip olan mantar bariyer ürünümüz, hidrolik çalışma prensibi ile son derece kararlı bir çözümdür. Bu güne kadar tasarlayıp kurduğumuz onlarca mantar bariyer ilk günkü gibi hizmet vermektedir. Mantar bariyer fiyat anlamında da avantajlı bir üründür.

 

ROAD BLOCKER / BLOK BARİYER Road Blocker her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir.Sistem sadece araç çarpmalarına dayanıklı bir kasa olarak tasarlanmamış aynı zamanda sistemle ilgili tüm aksamlar da gerçekleşebilecek saldırılara karşı güçlendirilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde Arma Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, Mantar Bariyer ve diğer bariyer ler ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır.

 

KAYAR KAPI  Kayar Kapılar korunaklı giriş çıkışı olan noktalarda, 10-12 mt büyüklüklerine kadar genişleyebilen, hava şartlarından etkilenmeyen  güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Kapıların üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar kapının kapanması önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir. Kapı motoru istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı imalatlar yapılabilir.  

 

YER TUZAKLARI Manuel Yer Tuzakları otomatik yer tuzaklarına alternatif olarak geliştirilmiş koruma ve yönlendirme amaçlı kullanılan bir sistemdir. Geçişin az olduğu alanlarda tek başına kullanılabildiği gibi, yoğun geçiş olan bölgelerde otomatik sisteme alternatif olarak da kullanımı mümkündür. Aynı zamanda istenildiğinde çift yönlü geçişi sağlamak amacı ile de kullanılır. Firmamızın satışını gerçekleştirdiği Manuel Yer Tuzaklarının kullanım kolaylığı, arttırılan güvenlik seviyesi ve sessiz çalışabilme özellikleri ile piyasadaki benzer yer tuzaklarının birkaç adım önüne geçmesini sağladı.  

 

KİŞİSEL OTOPARK SİSTEMLERİ

TRAFİK EKİPMANLARI

OTOPARK SİSTEMLERİ

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

  Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

       

  Eskişehir Bariyer Sistemleri Kollu Bariyer Hızlı Bariyer, Otopark Bariyeri, Road Blocker ve Yer Tuzağı Satış ve Projelendirme Hizmetleri

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.