Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Antrepo Kamera Sistemi Çözümleri

2 görüntülenme

YÖNETMELİKTE ÖNE ÇIKANLAR NELER? Kör nokta kalmayacak şekilde projelendirme IP Kameralar, Full HD çözünürlük ve 30 metre gece görüş mesafesine sahip olup Sony Exmor CMOS teknolojisi ile gece ve gündüz her zaman mükemmel görüntü sağlar. Motorize lense sahip modeller ile uzaktan kör nokta kalmayacak şekilde dar veya geniş açı görüntü ayarı yapabilirsiniz.

Bir yıl geriye dönük kayıt Yönetmelikte geriye dönük bir yıl boyunca kayıtların saklı tutulması öngörülüyor. Bakanlık denetlemelerde bu görüntülere ulaşmazsa ciddi yaptırım ve cezalar uygulamayı planlamaktadır. Geriye dönük bir yıl video kaydının harici ortamlarda arşivlenmesi oldukça zahmetli ve risklidir. Tercih edilmesi gereken kayıt sisteminizin bunu otomatik olarak kendi üzerinde yapmasıdır. Yönetmelik kapsamında, yüksek çözünürlükte 1 hafta geriye dönük kayıt istenirken, kayıt yaşlandırma teknolojisi ile çözünürlük bir miktar düşürülerek, üstelik Raid5 veri güvenliğinde 1 yıl sunucusu üzerinde arşivlenmesi sağlanacaktır. Yaşlandırma teknolojisi, uzun süreli kayıt istenen bu tür projelerin vazgeçilmezidir.  

Sabotajlara karşı akıllı video analiz desteği Yönetmelik, her koşulda kameranın 7/24 kayıt etmesi ve aksi durumlarda alarm üretip ilgili kişilere bildirim yapmasını öngörüyor. Tüm modeller, dışarıdan her türlü müdahalede üzerine gömülü analizleri sayesinde alarm üretir ve yetkili kişilere anında olay bildiriminde bulunur.Alarm giriş çıkış Kameraların alarm giriş çıkışları ile ihtiyaç halinde ses, sıcaklık, nem ve benzer sensörler bağlayarak antrepo içinde bu sensörlerle ilgili alarm üretebilir, yetkili kişilere bildirimler yapabilirsiniz.

ROI teknolojisi Kameraların sahip olduğu ROI teknolojisi, görüntü üzerinde geri plandaki alanların bitrate’ini düşürerek, kayıt gün süresini uzatabileceğiniz yeni bir teknolojidir. Bu sayede kameralarınız networkde daha az trafik yaratacağı gibi aynı kapasite alana benzer ürünlerden çok daha uzun süre kayıt yapabilirsiniz.

Ses desteği Yönetmelikte ihtiyaç olan noktalarda kameraların görüntü ile senkronize ses kaydı yapabilmesi isteniyor. Analizli IP kameraların ses giriş ve çıkışları bu tür ihtiyaçlar için tasarlanmış olup dilerseniz harici mikrofon üniteleri dahil ederek ses kaydı da yapabilirisiniz. DNR teknolojisi, WDR ve SD kart desteği, gizli maskeleme, yeni nesil ipV6 protokol desteği, video miror/flip, dijital zoom gibi yönetmelikte asgari olarak nitelendirilen özelliklerin tümü Satışını grçekleştirdiğimiz antrepo özel kameralarda standart olarak sunulmaktadır. Güçlü, iddialı ve alternatif bir IP tabanlı güvenlik çözümü sunmamız ve daha fazla bilgi için yapmanız gereken tek şey formu doldurmaktır.

 

Projeleriniz İçin İrtibata Geçelim.  

Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

    Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

    ETİKETLER: ,
    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    × Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.