Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr

Alarm Sistemleri

Kablolu alarm sistemleri ile ev ve işyerlerinde ihtiyacınız olan güvenliği sağlayabilirsiniz. Kablolu sistemler dedektörler, manyetik kontaklar, sirenler, tuş takımı ve alarm paneli birleşiminden oluşmaktadır. Kablolu sistemler genellikle estetik açısından evlerde fazla tercih edilmez önceden yapılan sıva altı kablolama yoksa genellikle ev müşterileri  kablosuz alarm sistemlerini tercih etmektedir. Dedektörler ile ortamdaki hareketleri, cam ve kapılardaki darbe/titreşimleri, ortamdaki su seviyesini takip etmenizi sağlar. Kapı, pencere ve kepenklerinize takacağınız manyetik kontaklar ile istenmeyen kişileri işyeri yada evinize girmeden durdurabilirsiniz. Tuş takımı ile programlayabileceğiniz alarm panelleri sayesinde alarmınızın kontrolü sizin elinizde.

Satışını ve Servisini Gerçekleştirdiğimiz Markalar

 • Paradox
 • Bosch
 • GE/ Caddx
 • DSC

Sıkça Sorulan Sorular
Alarm Sistemi Kiralama Yapıyormusunuz
Hayır, Alarm Sistemleri kiralama ücretleri müşteri için uzun vade de yüksek maliyetler oluşturduğu için şirketimiz sadece ürünlerin satışını yapmaktadır.
Kiralama mı?/ Satınalma mı?
Kiralama yöntemiyle Alarm Sistemine sahip olduğunuzda 24 Ay gibi sürede Alarm Sistemini satın almış gibi olursunuz. Yani 50 TL Aylık ödemeli bir sisteme 50 TL x 24 Ay = 1.200 TL ödersiniz bu sadece 2 Yıllıktır Kiralamada 6 yıl kaldığınızı düşünürseniz toplamda 3 tane sistem ücreti ödersiniz üstelik abonelikten ayrıldığınızda sistemi iade edersiniz. Satınalma yönteminde ise sisteme bir kereye mahsus ücret ödersiniz sistem ömür boyu sizin olur.
Sistemin, Alarm Merkezini mi / Yoksa Direkt Bizi Araması mı? Daha iyi
Alarm sistemlerimiz her iki yönteme uygundur. Alarm merkezinin Avantajları sistemin sürekli kontrolü sağlanır arıza, telefon hattı sorunu, elektrik kesintisi, akü bitmesi durumunda sürekli merkeze sinyaller ulaşır ve sistem stabil çalışır. Ayrıca Alarm durumunda size ulaşılamadığı zamanlarda bile gerekli kolluk kuvvetlerine haber verilerek kontrol sağlanmış olur. Dezavantajı ise yıllık bir abonelik ücreti olmasıdır faydası göz önünde bulundurulduğunda bunu dezavantaj olmadığını anlarsınız. Alarm panelinizin sizi direkt olarak telefondan araması veya mesaj atmasının avantajı sadece yıllık veya aylık bir ücretin olmamasıdır. Dezavantajları ise sistemde arıza, telefon hattı sorunu enerji kesintisi gibi durumlarda size ulaşamaz ve alarmdan haberiniz olmaz. Ayrıca Alarm anında telefonunuz kapalı yada ulaşılamayacak bir durumda olmanız halinde gelen alarm bildirimlerini alamazsınız. Artı ve Eksileri göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin Garanti Süresi Nedir?
Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin montaj tarihinden itibaren 24 Ay dır.
Alarm sistemi bakım gerektiriyor mu?
Alarm sistemleri en azbakım gerektiren ürünlerdir. Sisteminizde Duman ve Isı dedektörleri varsa yılda bir temizliği yapılır. Yoksa Alarm Paneli ve Siren aküleri 2-3 yılda bir değişmesi gerekir.
Kablolu ve Kablosuz Sistem arasındaki fark nedir?
Her iki sisteminde çalışma mantığı aynıdır. Kablolu sistemde alarm panelinden takılacak her uç birim'e ayrı ayrı kablolama gereklidir. Kablolu sistemlerin ucuz olması avantaj olmasına rağmen kablo çekilmesi estetik açısından görüntü kirliliğine yol açmaktadır. Kablosuz sistemlerde her uç birim'in içinde piller bulunur alarm paneli ile sürekli iletişim halindedir kullanılan piller konumdaki harekete göre 3-5 yıl arasında gider. Kablosuz sistemler işçiliği az montajı kolay fakat maliyet olarak kablolu sisteme göre biraz daha yüksektir.
Hemen Ücetsiz Keşif Talebinde Bulunun!

  Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunun

  Kablolu Alarm Sistemi Bileşenleri

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × Bizimle WhatsApp 'dan İrtibata geçin.