Size bir telefon kadar yakınız
+90 222 222 0 911
Dil Seçin
tr
Dil Seçin
tr

Alarm Sistemleri

Ev ve İşyeriniz İçin Güvenliğin Anahtarı: Alarm Sistemleriyle Koruma Sağlayın

Güvenlikte Yenilik: Alarm Sistemleri ve Oluşturduğu Kapsamlı Koruma

Ev ve işyerlerinde güvenliği sağlamanın vazgeçilmez bir yolu olan alarm sistemleri, dedektörler, manyetik kontaklar, sirenler, tuş takımı ve alarm paneli birleşiminden oluşur. Bu modern teknoloji, ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamak için etkili bir çözüm sunar.

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri: Estetikten Verimliliğe Geniş Bir Seçenek Yelpazesi

Kablolu sistemler genellikle estetik açıdan evlerde fazla tercih edilmez, özellikle de önceden yapılan sıva altı kablolama yoksa. Ev sahipleri genellikle, kablo karmaşasından uzak, pratik ve hızlı kurulum sağlayan kablosuz alarm sistemlerini tercih etmektedir.

Alarm Sistemleriyle Her An Güvende Olun: Detektörlerden Kontrol Paneline

Dedektörler, ortamdaki hareketleri, cam ve kapılardaki darbe/titreşimleri, su seviyesini takip ederek etkili bir güvenlik sağlar. Manyetik kontaklar sayesinde kapı, pencere ve kepenklerinizi koruyabilir, istenmeyen kişilerin girişini engelleyebilirsiniz. Ayrıca, programlanabilir tuş takımı ve alarm panelleri ile güvenliğinizi tam kontrol altında tutabilirsiniz.

Güvenilir Markalar, Güvenli Çözümler: Hikvision, Ajax, Dahua ve Daha Fazlası

Satışını ve servisini gerçekleştirdiğimiz markalar arasında Hikvision, Ajax, Dahua, Paradox, Bosch ve DSC gibi sektörün öncüleri bulunmaktadır. Bu markaların sunduğu güvenlik çözümleriyle ev ve işyerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Bölgenizde Güvenilir Alarm Sistemleri Satışı ve Servisi

Eskişehir, Bilecik, Kütahya ve çevre illerde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Ev ve işyerinizin güvenliği konusunda uzman ekibimizle birlikte, kaliteli alarm sistemleri satışı ve servisi sunmaktayız. Bölgenizdeki güvenliğiniz için bizimle iletişime geçebilir ve özel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Alarm Sistemi için Sabit Hat gerekli mi?

Alarm sistemi haberleşmesi yeni nesil panellerde 3G-4G, Networki Wifi ve Sim kart seçeneklerinin biriyle yapılabilmektedir. Eski nesil panellerde ise Sabit telefon yoksa Ekstra takılacak GPRS veya Network modül ile haberleşme sağlanmaktadır.

Alarm Sistemi kiralama hizmeti veriyor musunuz?

Evet Satınalma ve Kiralama seçeneklerimiz mevcut.

Kiralama mı?/ Satınalma mı?

Kiralama ilk alım maliyeti olarak daha düşük fakat güncel fiyatlara göre ödeme alındığından fiyatta değişkenlik göstermektedir. Satınalma da ise sistemi bir kere alıyorsunuz.

Sistemin, Alarm Merkezini mi / Yoksa Direkt Bizi Araması mı? Daha iyi

Yeni nesil Alarm sistemlerinde cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama aile anlık olarak sistemin sinyal takibini yapabiliyorsunuz. Fakat hem telefondan takip edeyim hem de alarm merkezi takip etsin derseniz sistem daha güvenli hala gelecektir.

Ürünlerinizin Garanti Süresi Nedir?

Ürünlerimizin tamamı üretim ve işçilik hatalarına karşı 24 Ay garantilidir.

Alarm sistemi bakım gerektiriyor mu?

Eski nesil Kablolu /Kablosuz Alarm Sistemlerinde Panel Aküsü ve Siren Aküsü 2-3 yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilir sisteminiz Alarm Haber alma merkezine bağlı ise Akü zayıf sinyali göndermekte yada tuş takımında arıza uyarısı vermektedir.
Yeni Nesil Kablosuz sistemlerde anlık olarak tüm uç birimlerin pil kontrolü anlık yapılabilmektedir.

Kablolu ve Kablosuz Sistem arasındaki fark nedir?

Kablolu sistemlerde tüm uç birimlere kablo çekilerek sistem kurulur genelde eski teknoloji ürünlerdir fakat hala satışı yapılmaktadır.
Yeni Nesil kablosuz sistemlerde kurulum çok basit ve güvenlidir artan teknolojiler sayesinde açık alanda çekiş mesafeleri 2 Km ‘ye kadar çıkmaktadır.